czwartek, 30 marca 2017

Rozdział 96 - "Chcę ciebie całą." (+18)

Rozdział 96

Oślepiające światło padało przez okno wprost na twarz Lucy, dziewczyna powoli otworzyła oczy po czym zakryła je ręką. Próbowała się poruszyć, ale uniemożliwił jej to Natsu, który oplótł ją swoimi ramionami i nogami niczym bluszcz. Przyglądała się jego twarzy przez chwilę, po czym zaczęła delikatnie przeczesywać palcami jego włosy. Chłopak poruszył się, ale nie obudził się, tylko jeszcze mocniej przytulił się do niej. Zaśmiała się cicho, pocałowała go w czoło i szepnęła.
-Kocham Cię najbardziej na świecie. Czasem za dużo myślę i dochodzę do niepotrzebnych wniosków. Dziękuję, że za mną goniłeś i że mnie złapałeś. Postaram się całą sobą podziękować Ci za wszystko co dla mnie zrobiłeś.
Natsu uśmiechnął się przez sen, a Lucy oparła policzek o jego głowę i tak wtulona ponownie zamknęła oczy, a po chwili jej oddech stał się miarowy i blondynka odpłynęła w świat snów. Już nie miała żadnych koszmarów, teraz śniły jej się same przyjemne rzeczy, a w głównej roli występował jej chłopak. Jakiś czas później to właśnie on się obudził, zobaczył, że dziewczyna nadal śpi, więc delikatnie wysunął się z łóżka. Gdy stanął na nogi, poprzeciągał się na różne strony, spojrzał na ukochaną, uśmiechnął się i złożył na jej ustach delikatny pocałunek, po czym wyszedł z pokoju po cichu. Poszedł kupić składniki na śniadanie i zastanowić się jak mają wrócić do Magnolii. Okazało się, że wieczorem odjeżdża autobus wprost do niej, tylko że jedzie całą noc, o wiele dłużej niż pociąg. Na co Natsu wzruszył ramionami. „Dzięki temu spędzimy więcej czasu razem.” – pomyślał zadowolony. Wrócił do hotelu i uszykował śniadanie, gdy wszedł do pokoju, Lucy siedziała na łóżku już ubrana, czesała swoje długie włosy. Siedziała tyłem do drzwi, więc nie zauważyła wejścia chłopaka, ten po cichu podkradł się do niej, nachylił się i pocałował jej kark. Blondynka drgnęła i z jej gardła wydobył się krótki jęk.
-Ach! – odwróciła się i spojrzała mu w oczu.- Przestraszyłeś mnie.
- Nic nie poradzę na to, że twój kark wyglądał tak seksownie i aż sam się prosił o to, by go pocałować. – odparł z pełną satysfakcji miną i postawił talerze na stole. – Śniadanie podano!
- Och, dziękuję, wygląda pysznie! – jej oczy wręcz zaświeciły się z zachwytu. Usiedli przy stole i zabrali się za jedzenie. Po 15 minutach skończyli zadowoleni, Lucy położyła się na łóżku, a Natsu włączył cicho radio.
- O 22 mamy autobus powrotny do Magnolii, więc mamy cały dzień dla siebie. Co chcesz robić? – zapytał siadając obok niej. Nachylił się, żeby lepiej widzieć jej twarz.
- Obojętne mi to. – odrzekła.
- Weź! Nawet się nad tym porządnie nie zastanowiłaś! – zaprotestował żywo.
- Natsu, mi to naprawdę obojętne. Mi wystarczy, że będę mogła być z Tobą. Z Tobą mogę robić wszystko i nic zarazem. – powiedziała, po czym delikatnie musnęła dłonią jego policzek w ramach pieszczoty jak miała w zwyczaju to robić. Wtulił twarz w jej dłoń, po czym ją pocałował.
- Dobrze, słyszałem, że jest jakiś jarmark starych książek i przy okazji dają dobre jedzenie. Może się przejdziemy? I kupimy jakieś pamiątki dla innych? – zapytał patrząc na nią czułym wzrokiem.
- Jak zawsze wiesz czego chcę najbardziej. – zaśmiała się, podniosła się na łokciach i pocałowała go. – Ruszajmy na podbój tego miasta!
- Ruszajmy! – zawtórował jej po czym śmiejąc się, skierowali się do wyjścia i już po chwili byli w drodze na jarmark. Szli równym krokiem, nie za szybko, nie za wolno. Lucy patrzyła przed siebie zamyślonym wzrokiem, Natsu spojrzał na nią i westchnął cicho. Zatrzymał się i złapał ją za rękę, zmuszając ją do tego samego.
- O czym tak intensywnie myślisz, że nawet nie patrzysz gdzie idziesz i prawie weszłaś w kałużę? – zapytał poważnie, teraz już spodziewał się najgorszego po myślach blondynki.
- Zastanawiałam się czy byś się zgodził na to, żebyśmy po zakończeniu roku, po wszystkich egzaminach wyruszyli szukać twojego ojca? – spojrzała na niego, jej wzrok był pewny i pokazywał, że oczekuje ona odpowiedzi.
- Ja bardzo chętnie, ale nie miałaś iść na studia? – odparł nieco zaskoczony i ruszył dalej powolnym krokiem, trzymając ją za rękę.
- Tak, miałam, ale gdy się głębiej nad tym zastanowiłam to, stwierdziłam że potrzebuję przerwy.
- Od czego?
- Od wszystkiego, od nauki, od szkoły, od spraw gangu. Chcę być z Tobą, to się dla mnie liczy. – ścisnęła mocniej jego dłoń.
- Rozumiem, że możesz mieć trochę tego wszystkiego dość, ale tak bardzo chciałaś iść na studia i obiecałaś matce. – powiedział nieco zmieszany. Bardzo chciał się zgodzić, ale wiedział, że do tej pory dla jego ukochanej priorytetem były studia.
- Nie chcę rezygnować całkowicie. Matce obiecałam, że zostanę uznaną pisarką, a do tego studia nie są potrzebne. Z resztą mogę pójść za rok. Teraz po prostu chcę spędzić z Tobą jak najwięcej czasu sam na sam. Nigdy do tej pory tak naprawdę nie byliśmy sami, zawsze byli z nami przyjaciele. Proszę pomyśl o tym. – powiedziała i spuściła delikatnie wzrok.
- Masz rację. Też chcę spędzić z Tobą więcej czasu. – objął ją ramieniem i kontynuował. – Tak, więc zostały nam do odwalenia trzy rzeczy. Festiwal, egzaminy i bal na zakończenie roku. Dwa miesiące i będzie koniec, a wtedy będziemy sami. Dziękuję, że pomyślałaś o mnie i o moim ojcu. – pocałował ją w czoło.
- Kocham Cię, więc myślę o Tobie. Teraz będę myśleć tylko o Tobie i nie będę wymyślać niestworzonych rzeczy, które nawet nie nastąpiły. – odparła uśmiechając się.
- Dobra dziewczynka! – krzyknął radośnie i potargał jej włosy. – Też Cię kocham. – pocałował ją i ochoczo szli dalej. Natsu obserwował Lucy, patrząc od boku dostrzegł, że ma bardzo piękny, delikatny nos. W jej oczach z tej perspektywy odbijało się światło co wyglądało magicznie. Była cała piękna, niczym z bajki. Chłopak jeszcze nigdy nie był, aż tak tego świadomy, więc nie wiedział skąd ta nagła zmiana i to zaprzątało jego głowę. Gdy dotarli na jarmark blondynka rozochociła się i zaczęła biegać tu i tam w poszukiwaniu ciekawych książek. Natsu też próbował coś wypatrzyć w tych starociach, ale przyłapał się na tym, że tak naprawdę nie patrzył na nic, nie robił tego co zamierzał, bo jego wzrok mimowolnie podążał za Lucy. Nie mógł oderwać od niej oczu, dostrzegał każdy, nawet najmniejszy jej ruch. Jej sposób poruszania, jej ekspresja, wszystko przyciągało jego uwagę i zajmowało jego myśli. Nie wiedział czemu jest tak świadomy jej obecności. Był w niej zakochany i zapatrzony w nią, ale jeszcze nigdy, aż tak nim nie zawładnęło to, co teraz w nim rosło. Próbował zidentyfikować to uczucie, tą potrzebę, ale nie wiedział jak to w ogóle nazwać i jak sobie z tym radzić. Chodzili po całym terenie i oglądali różne rzeczy. Dziewczyna co chwilę coś mu podsuwała, żeby ocenił to, a on tylko kiwał głową i nie mógł oderwać od niej wzroku.
- Natsu, ucięli ci język czy jak? – zapytała przechylając głowę z lekko zmarszczonymi brwiami.
- Nie, oczywiście, że nie. Czemu pytasz?
- Bo nic nie mówisz, tylko się gapisz. Co z Tobą?
- Po prostu wszystko co wybierasz jest wspaniałe, więc po co mam się niepotrzebnie produkować? – spojrzał na nią poważnie, a ona się roześmiała.
- Dobrze, rozumiem, chyba jesteś naprawdę głodny albo do reszty ci odbiło. – powiedziała przez łzy, które pojawiły się w kącikach jej oczu ze śmiechu.
- Ej, ja poważnie mówię.
- Ja też, chodźmy coś zjeść, bo już trochę minęło od śniadania.
Ruszyli w stronę stoisk z jedzeniem, Lucy pewnie szła przed siebie, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Natsu dalej ją obserwował bez słowa, czuł coraz większą potrzebę, żeby coś zrobić, ale nie wiedział co. Zamówili jedzenie, dziewczyna wzięła spaghetti, a chłopak wypieczony stek z frytkami. Lucy zaczęła jeść, a gdy zauważyła, że różowowłosy nie robi nic poza gapieniem się na nią, nabrała makaron na widelec i skierowała go w jego stronę.
- Powiedz „Aaa”. – powiedziała krótko i czekała na jego reakcję. Natsu spojrzał na nią zaskoczony i w końcu coś w nim pękło. Zrozumiał czego chce, chce mieć ją całą dla siebie, chce patrzeć tylko na nią i chce, żeby ona patrzyła na niego. Chce móc jej dotknąć, chce ukryć ją przed spojrzeniami innych. Zrozumiał jak bardzo jej pragnie, tu i teraz, nawet na środku ulicy. Lecz nie chciał jej pokazać nikomu innemu. Nie mogąc się kontrolować, wstał, chwycił ją w pasie i przerzucił sobie przez ramię, a następnie ruszył w stronę hotelu.
- Natsu! Postaw mnie! Co ty wyprawiasz?! – krzyczała dziewczyna, wierzgając, ale nie walczyła z nim, po prostu nie odpowiadała jej pozycja, w której się znalazła. Odpowiedziała jej głucha cisza, a chłopak tylko lekko klepnął ją w tyłek, by przestała się wiercić i dalej parł przed siebie, zrezygnowana westchnęła i czekała na to co się wydarzy. Gdy dotarli do hotelu, odstawił ją na podłogę i zamknął za nimi drzwi. Lucy się przeciągnęła, odwracając się w głąb pokoju, rzuciła krótko.
- Jeny, co z Tobą? – gdy znowu odpowiedziała jej cisza, poddenerwowana powiedziała. – Najpierw robisz co chcesz, a później milczysz jak zaklęty. Irytuje mnie to, że nie wiem o czym myślisz i czego ode mnie oczekujesz.
Natsu nadal milczał, przyglądał się jej czujnie, a gdy chciała przejść do łazienki, podszedł szybko do niej pewnym krokiem i złapał ją prawą ręką w pasie, zatrzymując ją w półkroku. Przycisnął swoją klatkę piersiową do jej pleców, jego lewa ręka wędrując dotarła do jej brody, odchylił jej głowę i pocałował ją. Zaskoczona drgnęła, ale odwzajemniła pocałunek. Na początku całował ją delikatnie, później zaczął pogłębiać ten stan, aż w końcu wsunął swój język w usta Lucy i zaplótł go wokół jej własnego. Dziewczyna jęknęła cichutko, bo w tym samym czasie jego prawa ręka zsunęła się na jej udo, a następnie wędrowała do góry po jego wewnętrznej stronie. Natsu nie przerywając, odwrócił dziewczynę przodem do siebie, zaczął na nią napierać swoim ciałem, żeby się cofnęła. Gdy doszła do krawędzi łóżka, nogi ugięły się pod nią i oboje wylądowali na miękkim materacu. Chłopak nadal na odrywał ust od niej, Lucy oplotła go nogami, a jego ręce powędrowały do jej piersi. Przerwał pocałunek, po czym złożył delikatnego całusa na jej żuchwie i schodził niżej po jej linii. Dotarł do szyi, po całej jej długości przesunął swoim językiem. 

Dziewczyna czując na sobie jego ciepło, zaczęła lekko drżeć, a jej oddech przyśpieszył. Ukochany dalej pieścił jej szyję, a jego ręce wsunęły się pod jej koszulkę i zaczęły ją podwijać. Oderwał się od niej na chwilę, by ściągnąć całkowicie jej top, a ona chwyciła go za kołnierz, przyciągnęła do siebie i złożyła na jego ustach szybki pocałunek, aby następnie sprawnie zdjąć jego koszulę. Spojrzał na nią przenikliwie i powiedział zachrypłym z podniecenia głosem.
- Chcę ciebie całą. Jesteś taka piękna.
- A ty taki seksowny. – powiedziała przeciągle, tonem przesyconym podnieceniem. Odwzajemniła jego spojrzenie i rozłożyła ramiona w zapraszającym geście. Ponownie opadli na łóżko, przez chwilę wpatrywali się w siebie intensywnie, w ich oczach widać było mieszankę różnych emocji, takich jak zdenerwowanie, ekscytację, podniecenie i wiele innych.

 Znowu zaczęli się namiętnie całować, w tym czasie ręce dziewczyny powędrowały do paska chłopaka i zaczęły go rozpinać. On zaś dobrał się do jej stanika i już po chwili zsuwał go po jej ramionach. Ich ruchy były zsynchronizowane, gdy Natsu zsunął całkowicie biustonosz Lucy, ta zdążyła rozpiąć jego spodnie. Ich usta znowu się rozłączyły, w przerwach między pocałunkami szeptał cicho i namiętnie w kółko „Taka piękna. Taka seksowna. I cała moja.”. Chłopak łapiąc blondynkę w pasie przesunął ją w górę łóżka, po czym sam nieco się obniżył i zaczął wodzić językiem po jej piersiach. Ona wplotła palce jednej ręki w jego włosy, drugą złapała pościel, odchyliła głowę, zamknęła oczy, jej urywany oddech łączył się z szybkim oddechem partnera. Oboje doświadczali tego po raz pierwszy, jeszcze nigdy nie czuli czegoś takiego i instynkt podpowiadał im, co mają robić, by osiągnęli to czego oboje pragnęli. Natsu zaczął całować brzuch Lucy, a następnie rozpiął jej spodenki i zaczął je zsuwać wraz z bielizną wzdłuż jej nóg, w międzyczasie obsypując prawą pocałunkami. Gdy ściągnął je całkowicie, obsypał pocałunkami drugą nogę, a następnie rozsiadł się między nimi i przez chwilę, która dla blondynki wydała się wiecznością, wpatrywał się w jej ciało gorącym spojrzeniem, jego wzrok przesuwał się po niej całej. Po czym przesunął językiem po górnej wardze i nachylił się, żeby ją pocałować, ponownie wsunął język między jej usta obdarzając ją swoją namiętnością, jak również ciepłem. Odwzajemniała jego pocałunek, jednocześnie przesuwała palce prawej dłoni wzdłuż linii jego kręgosłupa delikatnie drapiąc go paznokciami. Zamruczał z zadowolenia, a ona uśmiechnęła się, mimo że ich usta nadal były złączone. Natsu ujął prawą ręką pierś Lucy i zaczął ją pieścić. Jego lewa ręka zawędrowała między nogi dziewczyny, po chwili jego palce wsunęły się do jej wnętrza. Dziewczyna oderwała się od jego ust, odrzuciła głowę do tyłu i zajęczała głośno z rozkoszy. Zadowolony z takiej reakcji, zaczął ssać jeden z jej sutków, później zaczął go lizak, a następnie z drugim zrobił to samo. Urywany oddech Lucy łączył się z jej jękami, wtedy Natsu zsunął spodnie ze swoich bioder i uśmiechnął się do niej zadziornie. Ona spojrzała na niego zamglonym wzrokiem, a następnie oblizała wargi, był to powolny i bardzo podniecający ruch. Teraz to ona obserwowała go czujnym spojrzeniem, widząc jak jego mięśnie napinają się, aby następnie się rozluźnić, zamruczała z uznaniem dla tak seksownego widoku, a jej oddech znacząco przyśpieszył. Chłopak widząc i słysząc reakcję ukochanej na niego, szybko rozłożył jej nogi, żeby energicznie wsunąć się w jej wnętrze. Z jej gardła wydobył się urywany krzyk rozkoszy i bólu. Poczuła to, w głębi poczuła jak ją wypełnia. Ból szybko został zaćmiony przyjemnością. Rozchyliła usta, a Natsu skorzystał z okazji i ponownie obdarzył ją francuskim pocałunkiem. Po chwili splatając palce, chwycili się za dłonie i chłopak zaczął rytmicznie ruszać biodrami. Raz po raz wypełniał ją sobą, aby wyryć w niej swój kształt. Blondynka na początku tylko odczuwała, ale gdy tylko wyczuła rytm jego ruchów, zgrała się z nim i przyjemność podwoiła się. Rozpletli jeden z uścisków dłoni, ręka Lucy powędrowała na plecy chłopaka, ponownie zaczęła przesuwać paznokciami po jego plecach, a on chwycił mocno jej udo, aby przełożyć jej nogę nieco wyżej. Całowali się namiętnie i dziko, odrywali się od siebie tylko, żeby złapać szybki oddech, a następnie znowu łapczywie łączyli swe usta. Gdy zabrakło im tlenu, przerwali na chwilę, po czym chłopak składał pocałunki na szyi, piersiach i uszach dziewczyny. W pewnym momencie Natsu zwolnił, chwycił Lucy za biodra i przeturlał się na plecy, tak że to ona teraz siedziała na nim okrakiem. Znowu zaczęli się rytmicznie poruszać, a chłopak obserwował podnieconym wzrokiem ciało partnerki. Zaczął przesuwać dłońmi po jej brzuchu, następnie po piersiach, a gdy chwycił jej twarz w dłonie, przyciągnął ją do siebie i namiętnie pocałował. Gdy ich języki tańczyły własny taniec, nadeszła chwila spełnienia, oboje szczytowali w tym samym momencie. Kiedy ta chwila błogości dobiegła końca, opadli na łóżko. Dziewczyna leżała na klatce piersiowej chłopaka i unosiła się z nią w rytm jego szybkiego oddechu. Natsu gładził dłonią plecy Lucy i powoli uspokajał się. Ona zaś wodziła palcem po jego klatce i mięśniach na brzuchu.
- Co powiesz na kąpiel? – zapytał ochrypłym głosem.
- Z przyjemnością. – odrzekła jeszcze bardziej ochryple. Chłopak zsunął ją z siebie, wstał i ruszył do łazienki. Po chwili dało się słyszeć szum wody. Natsu wrócił, wziął Lucy na ręce, aby zanieść ją do wanny. Mimo, że nic więcej nie powiedzieli, czuli się doskonale. Spełnieni i zadowoleni, umyli się nawzajem, delikatnie, powoli, co jakiś czas delikatnie się całując. Gdy wyszli z wanny i chwycili ręczniki, dziewczyna zarumieniła się widząc swoje odbicie w lustrze. Jej biała skóra była usiana licznymi, ciemnoróżowymi malinkami. Uśmiechnęła się i podeszła do chłopaka, który stał do niej tyłem, po czym złożyła pocałunki na jego plecach i szyi. W ten sposób zostawiła swoje własne różowe znaki. Gdy spojrzał na nią zaskoczony, ona uśmiechnęła się i wskazała mu lustro. Spojrzał na swoje odbicie i zaśmiał się. Pocałowali się i wrócili do sypialni, za oknem słońce już chyliło się ku zachodowi. Nadal było im gorąco, więc nałożyli na siebie tylko bieliznę. Położyli się na łóżku, przytuleni do siebie, Lucy jako pierwsza zasnęła. Dziewczyna skorzystała z ramienia Natsu jak z poduszki, a ten objął ją mocno w pasie drugim ramieniem. Przyglądał jej się, odsunął kosmyk włosów z jej czoła, a następnie delikatnie pocałował to miejsce. Uśmiechając się powiedział.
- Kocham Cię. Dziękuję Ci za wszystko, a zwłaszcza za to, że pokochałaś mnie i pozwoliłaś mi kochać ciebie.
Przytulił ją mocniej, a później zasnął. Oboje uśmiechnięci, śnili o sobie nawzajem. W ten oto sposób przegapili autobus powrotny do Magnolii.

C. D. N~.

Witam, witam, po długiej przerwie. Pojawił się nowy rozdział. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu zagląda. Do napisania zmotywowały mnie: moja przyjaciółka NaWa i moja kuzynka, która również zgodziła się wykonać rysunek, który mogę tu opublikować. 

Zapraszam również na nasz fanpage! :D
https://www.facebook.com/Kuro-Lady-NaWa-102008036988215/

Miłego czytania!Pozdrawiam, Kuro Lady~.


9 komentarzy:

 1. Cudo (+18) świetnie że to dodałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O matko! Nie wierzę! Powróciłaś na stałe, czy tak raczej z doskoku? Notki nie czytałam, dlatego nie skomentuję jej treści. Wybacz! Na pewno wsio nadrobię! Widzę zmianę szablonu, jak dla mnie na plus. Na koniec komentarza życzę wszystkiego dobrego, mnóstwa weny i obyś już nie zniknęła na tak długo :). A! I jeszcze coś! Jakbyś się wybitnie nudziła to zapraszam, o, tu:
  * http://fairytail-another-story.blogspot.com/
  * http://fairytail-different-stories.blogspot.com/

  Pozdrawiam,

  Twoja R ♥.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej powróciłam na stałe, ale i tak myślę, że notki rzadko będą się pojawiać, bo jako studentka 1 roku mam trochę roboty, ale postaram się dać z siebie wszystko. ;)

   Usuń
  2. Ech, te studia... Chociaż lepsze to, niż mieszkać z rodzicami, bo moi mnie na przykład pilnują i non stop wymyślają jakąś, wątpliwej radości, rozrywkę :D. Ale mimo to, udaje mi się obejść zakazy i przysiąść przed kompem :D. Brawo ja! Tobie życzę powodzenia, przesyłam wenę i ściskam mocno!

   Twoja R ♥.

   Usuń
  3. Gratuluję! :D Dziękuję bardzo. ;) Cieszę się, że wciąż zaglądasz na mojego bloga. :)
   Kuro Lady~. <3

   Usuń
 3. Wow! To się nazywa powrót z przytupem! :D :D :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozdział wyszedł ci wprost wybitnie :3 Opłacało się czekać.
  To się nazywa Wielki Powrót! XD
  Przesyłam ci dużo weny i czekam! ⭐

  OdpowiedzUsuń
 5. Jej! Świetny rozdział, a blog jeszcze lepszy ;p Oby nigdy weny nie zabrakło, a przy okazji chciałabym zaprosić na bloga którego ostatnio stworzyłam również o tematyce FT ;) Serdecznie zapraszam w wolnej chwili: www.shadowofeternaladventure.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń